Catering

KONFERENCJE, SZKOLENIA, WARSZTATY

Profesjonalnie przygotowany catering z pewnością będzie czynnikiem wspomagającym efektywne myślenie na szkoleniach, warsztatach czy konferencjach. Dlatego polecamy nasze usługi w tym zakresie.
Stosownie do okoliczności zapewniamy naszym Klientom bufety zimny i gorący, przerwy kawowe i profesjonalną obsługę kelnerską.

BANKIETY, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Bankiet to zawsze wyjątkowa okazja, dlatego możecie być Państwo pewni, że zapewnimy kompleksową obsługę każdego wydarzenia. Gwarantujemy profesjonalny i niezawodny serwis, smaczne nietuzinkowe menu i elegancką, odpowiednią do wydarzenia aranżację stołów.

PIKNIKI

Piknik to najbardziej swobodna forma firmowego spotkania. Naszym klientom proponujemy atrakcyjną formę spędzenia czasu na łonie natury.

Oferujemy:

  • Przepyszne jedzenie, stacje dań przygotowywanych na żywo, grill, pokazy kulinarne
  • Klimatyczne ognisko lub swojską biesiadę
  • Szereg atrakcji organizowanych w plenerze w formie konkursów i zabaw zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych
  • Swobodę, wygodę i pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik

ZABAWA KSZTAŁTEM, SMAKIEM I KOLOREM (oferta specjalna)

To nieco artystyczne i bardzo estetyczne w wyglądzie spotkanie. W zależności od Państwa oczekiwań proponujemy inspirujące zetknięcie ze smakiem, aromatem, kształtem i kolorem. Tematyka jest dowolna. Jak daleko sięga nasza wyobraźnia, jak bardzo jesteśmy geometryczni w myśleniu, symetria czy asymetria? Jedyne ograniczenia to ramy dobrego smaku. Jeśli zdecydujecie się Państwo na żółte doznania – źródło witaminy A i antyoksydantów - to zabierzemy Was w podróż z szafranem, żółtym curry czy kurkumą. Czerwony zdominują buraki, pomidory, czerwona papryka i inne cenne źródła likopenu, potasu i witaminy C. Zielony – kolor nadziei, wzbogaci Was w żelazo i mikroelementy, których dostarczą brokuły, szpinak, jarmuż czy szparagi. Ponieważ paleta kolorów jest szeroka, dlatego poprzestajemy w przykładach na trzech kolorach. Co do kształtów, tu również dowolność, w zależności od upodobań, nastroju i jak daleko fantazja Was poprowadzi.

OFERTA CATERINGOWA - PROPONOWANE MENU

Zapraszam do zapoznania się z ofetą: więcej »